Kvíz Kontakt
Naši partneři

Kvíz

Možná se s námi znáte už delší dobu a myslíte si, že se nám nepodaří Vás nachytat. Připravili jsme pro Vás krátký kvíz o Projektu Šance, a pokud odpovíte na všechny otázky správně, můžete nám napsat, a získáte zdarma jednu z propisek, které klienti v rámci pracovní terapie montují.

Držíme Vám palce. Doufáme, že se u kvízu pobavíte a alespoň jednu odpověď spletete.

VSTUP DO KVÍZU
Pomáháme DĚTEM ULICE postavit se na vlastní nohy.
Patronky Domu Šance
“Připadá mi bohužel normální, že existují mladí lidé, kteří se z různých důvodů ocitnou na periferii lidské společnosti. Připadá mi ovšem stejně normální, že se někdo snaží těmto lidem pomoci. Kéž bychom byli občas citlivější k problémům našeho okolí.”
“Protože o tuto skupinu se nikdo nestará, je pořád mimo zájem celé veřejnosti. V péči o postižené a handicapované děti jsme pokročili, ale myslím, že je na čase se podívat i do těchto odlehlých míst.”
“Byla jsem požádána zástupci občanského sdružení PROJEKT ŠANCE, abych se stala patronkou Domu ŠANCE. Když jsem vše prostudovala a zjistila, o co se přesně jedná a co dělají, okamžitě jsem se rozhodla projekt podpořit. Považuji to za velmi potřebné a záslužné, protože „děti na ulici“ jsou skupinou, která nikoho moc nezajímá a která potřebuje pomoct.”
Novinky
Chcete-li být informování o našich novinkách, přihlašte se prosím k odběru:
Kontakt
Projekt ŠanceVe Smečkách 28, 110 00 Praha 1
Rychlý kontaktmobil: 721 270 250
* nutno vyplnit