Kvíz Kontakt
Naši partneři

Jak můžete pomoci

Chcete-li nám pomoci s financováním odměn pro klienty Projektu Šance, s nákupem dílů propisek, s provozem Domu Šance nebo streetcentra, uvítáme Váš případný dar na provozní účet Projektu Šance číslo:

Účet provozu sdružení
Účet číslo: 51-1603950237/0100

Rozhodnete-li se nás podpořit, můžete nám dar zaslat na výše uvedený účet jednorázově, nebo si můžete zřídit trvalý příkaz k úhradě daru na výše uvedený účet.

Máte-li zájem o potvrzení o daru, napište nám prosím na e-mail: info@sance.info.

Pomoci nám můžete nákupem výrobků od klientů v e-shopu a nebo si můžete zaregistrovat svůj e-mail na webu www.PomahejteMailem.cz, kde najdete fotopříběhy klientů Projektu Šance.

Další možnosti pomoci najdete na www.sance.info v rubrice POMÁHEJTE S NÁMI.

Děkujeme Vám.

Pomáháme DĚTEM ULICE postavit se na vlastní nohy.
Patronky Domu Šance
“Připadá mi bohužel normální, že existují mladí lidé, kteří se z různých důvodů ocitnou na periferii lidské společnosti. Připadá mi ovšem stejně normální, že se někdo snaží těmto lidem pomoci. Kéž bychom byli občas citlivější k problémům našeho okolí.”
“Protože o tuto skupinu se nikdo nestará, je pořád mimo zájem celé veřejnosti. V péči o postižené a handicapované děti jsme pokročili, ale myslím, že je na čase se podívat i do těchto odlehlých míst.”
“Byla jsem požádána zástupci občanského sdružení PROJEKT ŠANCE, abych se stala patronkou Domu ŠANCE. Když jsem vše prostudovala a zjistila, o co se přesně jedná a co dělají, okamžitě jsem se rozhodla projekt podpořit. Považuji to za velmi potřebné a záslužné, protože „děti na ulici“ jsou skupinou, která nikoho moc nezajímá a která potřebuje pomoct.”
Novinky
Chcete-li být informování o našich novinkách, přihlašte se prosím k odběru:
Kontakt
Projekt ŠanceVe Smečkách 28, 110 00 Praha 1
Rychlý kontaktmobil: 721 270 250
* nutno vyplnit